Servis

Uzaktan Müdahale

Uzaktan sevgili kullanıcılarımıza bağlanarak sizlerin sorununa anında müdahale edebiliyoruz eğer uzaktan yapılmayacak bir konuysa sizler için müdahale ekibini yönlendiriyoruz.

Yerinde Müdahale

Hiç bir güç harcamadan tek tıkla sizlerin sorunlarını çözmek için yanınızdayız. İster il içi ister il dışı nerde olursanız olun BETSER ELEKTRONİK OTOMASYON sizlerle

Yazılımsal Müdahale

Bazen cihazlarınıza herhangi bir müdahale gerekmez işte o zaman işin içine yazılım girer yazılım sayesinde para değiştirmeden sorunlarınızdan kurtulabilirsiniz.

SİLİM MAKİNA TAMİRİ

Silim makinası, kaliteli bir silim taşı tercihi ile gerek ekonomik gerekse güvenilir cilalama yapmaktadır. Beton dökümü yapıldıktan sonra zeminin düzleşmesi, beton aralarındaki boşlukların kapatılması ve zeminin daha sağlam olması için kullanım yapılan makine çeşididir.

OTOMASYON SİSTEMLERİ

İnsan gücüne gereksinimi azaltarak işlerin makineler tarafından yapılmasını sağlamak için üretilen imalat sistemlerine otomasyon ismi verilir. Otomasyon sistemleri sayesinde toplam işin paylaşım yüzdesi, o sistemin gelişmişlik düzeyini gösterir. Sanayi devrimi sonucunda üretimin artması ile birlikte, pazar koşullarını da tamamen değiştiriyor. Zaman geçtikçe insan gücü ile üretimi arttırmak daha maliyetli olduğu için bu sistemlere olan ihtiyaç daha çok artmıştır.

ELEKTRİK ELEKTRONİK

Elektrik Elektronik Mühendisliği, radar, elektrik motorları, iletişim sistemleri, navigasyon sistemleri ya da elektrik üretim ekipmanı gibi elektrikli ekipmanların tasarımını geliştirmeyi amaçlar, test eder ve denetler. Elektrik elektronik mühendisleri, otomobil ve uçak tasarımında da yardımcı olur.

i L E T İ Ş İ M

Sorunlarınıza Proffesyonel Çözüm İçin

Mustafa abi ile birlikte doldurulucak